Кожен рік Асоціація Всесвітнього тижня космосу  обирає тему наступного Всесвітнього тижня космосу  для того, щоб окреслити тему заходів та діяльності, що проходять у всьому світі з 4 по 10 жовтня. Асоціація із задоволенням оголошує тему Всесвітнього тижня космосу 2017: “Дослідження нових світів у космосі”.

 

Тема Всесвітнього тижня космосу 2017 є нагальною і такою, що має надихнути світ. У її фокусі –  астробіологічні місії, такі як New Horizons (“Нові горизонти”) (перша місія НАСА до Плутона та поясу Койпера); інженерні досягнення, наприклад, багатоцільовий пілотований космічний корабель “Оріон” від компанії “Локхід Мартін” (перший космічний корабель НАСА, спроектований для довготривалих пілотованих польотів у далекий космос з метою дослідження нових світів) та роботи співробітників “Нью Спейс”, такі як “Спейс Ікс” (революційні проекти з розробки космічних технологій, що мають за кінцеву мету допомогти людям заселити інші планети, наприклад Марс), а також інші заходи, націлені на дослідження та застосування позаземних ресурсів, таких як метали з астероїдів, вода з Місяця, та необмежена сонячна енергія на навколоземній орбіті.

 

Починаючи з першого змагання за відкриття Південного полюсу та першого польоту наодинці через Атлантику і до відкриття морського шляху з Європи на Схід, дослідження та пригоди завжди визначали саме наше існування у якості жителів планети Земля.  Святкування Всесвітнього тижня космосу 2017 відкриє перспективи для удосконалення глибоких знань людства та поліпшення розуміння переваг використання космічних технологій та їхнього застосування. Воно також продемонструє те, що наш дослідницький потенціал не має меж, і те, що небо – це не межа багатьом дивним речам, які можуть відкриватися людством. Тема минулого року “Дистанційне зондування Землі – запорука майбутнього”  яка розглядала проблеми Землі, відзначила роль спостереження за Землею із космосу для удосконалення людства і зібрала рекордну кількість заходів – понад 2700 загалом серед 86 країн учасників,    що обумовило найбільший в історії масштаб святкування на сьогоднішній день. І ми сподіваємось  перевищити це досягнення у 2017році!

 

За висловлюванням виконавчого директора Асоціації д-р. Тімібі Аганаба-Дженті ” Цьогорічна тема дозволить нам подискутувати з приводу того, де проводитимуться наступні дослідження: чи буде це на Місяці, Марсі, або, навіть, за межами цих планет, і надихне організаторів на можливість влаштувати цікаві заходи на тему космічних досліджень в школах, вищих навчальних закладах, наукових центрах, планетаріях, астрономічних гуртках, підприємствах, і, навіть, в музеях. Завдяки людський природі, яка любить дослідження та пригоди, Всесвітній тиждень космосу 2017 ймовірно стане найбільшою подією із влаштованих коли-небудь.”   Будь-хто у будь-якій частині світу може влаштувати захід, присвячений Всесвітньому тижню космосу. ” Тема 2017 року може використовуватись як вказівка до проведення заходу, проте, Асоціація дозволяє реєструвати будь-який захід на тему космосу, що проводиться з 4 по 10 жовтня, у якості офіційного заходу Всесвітьнього тижня космосу”,- зазначив Горан Ніколашевич,  технічний керівник АВТК.

 

Організаторам заходів пропонується використовувати тему і плакат в роботі та агітаційних матеріалах. Для того, щоб переглянути історію тем Всесвітнього тижня космосу, натисніть тут.

Як відсвяткувати Всесвітній тиждень космосу? Це набагато легше, ніж Ви можете подумати! Просто погляньте на нескладні кроки на сторінці Як організувати захід Всесвітнього тижня космосу.

3 Thoughts to “Тема Всесвітнього тижня космосу 2017”

  1. Do you feel like you have tried everything possible in order to lose weight? You are not alone–many people have the same problem. The following article is designed to give you tips that you may not have even known existed. By following these tips, you will reach your weight loss goal in no time.