Як організувати захід у рамках Всесвітнього тижня космосу?

Всесвітній тиждень космосу –  це чудова можливість для організацій всього світу об’єднатися з тим, щоб разом пробудити та стимулювати інтерес до космосу, космічних наук та освіти. Ваша організація може взяти участь у щорічному святкуванні Всесвітнього тижня космосу з 4 по 10 жовтня. Цим Ви зможете привернути увагу суспільства та засобів масової інформації до найбільшої на Землі публічної події, пов’язаної з космосом.

Чому треба організовувати захід?

Всесвітній тиждень космосу –  це чудова нагода для організацій об’єднатися для того, щоб разом пробудити та стимулювати інтерес до космосу, точних наук та освіти. Ваша організація може використати Всесвітній тиждень космосу для:

 • Встановлення контактів з потенційними членами
 • Проведення масових агітаційних акцій та просвіти
 • Взаємодії з місцевою громадою
 • Допомоги у збиранні інформації щодо організацій космічної галузі та щодо космічної діяльності 
 • Приємного проведення часу та залучення до участі членів Вашої організації.

 

Взяти участь легше, ніж Ви думаєте. Ось, як можна відсвяткувати Всесвітній тиждень космосу:

 1. Зробіть відмітку у календарі

З 4 по 10 жовтня ЩОРІЧНО!

 1. Оберіть вид діяльності

Ви вирішуєте, що робити. Буде доречною будь-яка діяльність, що має відношення до теми космосу – від заняття по малюванню для кількох малюків до програми лекцій упродовж тижня для аудиторії, що займає стадіон.  Програми можуть бути розраховані на будь-яку аудиторію: широку публіку, співробітників, урядових керівників, ЗМІ, учителів або студентів чи школярів. Ці програми можуть бути існуючими, або новими. Ми рекомендуємо Вам звернутися до національного координатора з приводу ідей заходів, або скористатися сторінкою з ідеями заходів на цьому сайті.

 1. Заплануйте діяльність/захід

Внесіть діяльність на космічну тематику у план на період з 4 по 10 жовтня. Використайте назву та логотип Всесвітнього тижня космосу у своїх агітаційних матеріалах. Можливо, Ви захочете скоординувати свою роботу з іншими організаторами заходів у Вашій місцевості та своїм національним координатором. Ви можете завантажити постери та логотипи безпосередньо з нашого сайту для використання безкоштовно. Для створення стійкого “бренду святкування”, ми просимо усіх організаторів пов’язати заходи із логотипом  “Всесвітнього тижня космосу”. Це допоможе людям дізнатися про святкування та створити упізнаваний спільний бренд на майбутнє. Також це дозволить відвідувачам Вашого заходу дізнатись про інші події, що організуються у Вашій місцевості. Такий сценарій є безпрограшним, оскільки відвідувачі інших заходів однаково дізнаються про Ваш. Натисніть, щоб завантажити логотип Всесвітнього тижня космосу.

 1. Розповсюдьте інформацію – зареєструйте Ваш захід!

Для того, щоб захід став офіційним заходом Всесвітнього тижня космосу, важливо зареєструвати його у календарі всесвітніх заходів. Після додавання у нашу базу даних, Ви повинні сповістити широкий загал про Ваш захід! Якщо Ви бажаєте поширити інформацію про Вашу неймовірну подію, зверніться для початку до місцевих ЗМІ та розкажіть про свої плани. Ми радимо відправити прес-реліз до місцевих газет або на телебачення/радіо, а також зробити оголошення у соціальних мережах, використавши хештег Всесвітній тиждень космосу (наприклад, #WSW2017). Якщо захід має веб-сторінку, зробіть посилання на сторінку Всесвітнього тижня космосу та неодмінно використайте  логотип. Додайте адресу веб-сторінки до офіційної бази даних, щоб інформація розповсюджувалась через веб-сторінку Всесвітнього тижня космосу та соціальні канали масової інформації. Кожен рік створюється художній плакат на космічну тематику по заданій темі. Ви можете замовити екземпляр плакату у національного координатора та розмістити його у місці проведення заходу до його початку. Ви також можете завантажити файл з плакатом та використати його для створення власного плакату заходу.   Ми радимо анонсувати захід через місцеві ЗМІ. Ви можете написати короткий прес-реліз (як правило, електронне повідомлення з текстом, який Ви хотіли б бачити в газеті або на радіо/ТВ). Будь ласка, надішліть копії вашого прес-релізу національному координаторові. Якщо Ви з’являєтеся на радіо чи на телебаченні, попросіть про надання посилання, за яким можна прослухати або подивитись повтор. Асоціація Всесвітнього тижня космосу допоможе розповсюдити Вашу передачу на весь світ через соціальні ЗМІ!

 1. Політика Всесвітнього тижня космосу

Критерії якісного оцінювання заходу:

 1. Початок та/або завершення у першій половині жовтня (допустимий період – з 29 вересня по 15 жовтня)
 2. Пов’язаний з космосом
 3. Не повторюється
 4. Всі заходи в одному місці (наприклад, в одній школі або на одній конференції) вважаються одним заходом, а не багатьма.

Заходи, що не відповідають критеріям, будуть видалені з календаря.

 1. Надішліть звіт про захід

Після проведення Всесвітнього тижня космосу, прохання у календарі повідомити про результати, включаючи кількість відвідувачів та висвітлення у ЗМІ. Інструкції про те, як це зробити знаходяться тут. Ми радимо завантажити найкращі світлини з Вашої події на Flickr та додати їх у групу Всесвітній тиждень космосу, щоб їх можна було побачити. Або Ви можете відправити фотографії та газетні вирізки, посилання та інші звіти електронною поштою національному координатору. Ми використовуємо цю інформацію для щорічного звіту в Організації Об’єднаних Націй. Найкращі фото можуть бути використані для демонстрації в конференц-залі ООН! Дякуємо за участь у найбільшій в світі публічній події, що пов’язана з космосом!